Міжнародна виставка AQUA-THERM KYIV 2021

Наша компанія взяла участь в наймасштабнішою виставці 2021 року, що проходила з 18-20 травня. AQUA-THERM KYIV 2021. 24-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, промислового холоду, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів.

Виставка входить в топ-10 галузевих подій Європи. У заході взяли участь сотні вітчизняних і міжнародних компаній.


Були представлені чавунні печі ТМ Plamen (Пламен) виробництва Хорватії. Ми є офіційним представником даної компанії на території України.

Провідні світові бренди щороку вибирають виставку Aquatherm Kyiv для виведення на ринок нових продуктів / рішень. Даний індустріальний форум 96% учасників вважають найбільш ефективним з позиції ROI. Щорічно в рамках виставки проходить більше 20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3 000 спеціалістів галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, половина - власники, директори та баєри, що представляють підприємства з усіх регіонів України.

Саме на виставці Aquatherm Kyiv відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

Виставка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр - сучасна виставкова площадка зі зручною інфраструктурою та всіма необхідними сервісами для створення і проведення успішних професійних подій міжнародного рівня.
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023