Різновиди камінних дверцят зі склом

Види камінних дверцят з вогнетривким склом

Для чого, просто необхідна дверцята для каміна? Це в першу чергу - пожежна безпека. Камінні дверцята захистять всі предмети меблів, і все що знаходиться в тісній близькості з каміном. З закритого каміна ніколи не просочиться дим в приміщення. Жаринки не випадуть випадково на підлогу. Тому, з упевненістю можна сказати, що дверцята для каміна - це повна безпека.


Ще одним важливим фактором, для чого варто задуматися про придбання дверцят - є значна економія паливних ресурсів. Вся теплова енергія, при відкритому каміні, миттєво йде в димохід. При наявності дверцят, ККД каміна або печі значно збільшується. Наприклад, якщо матеріал дверцят - чавун, то вони будуть накопичувати в собі тепло, і навіть після завершення роботи, будуть розсіювати приємне тепло в приміщення.
 

Сучасні моделі дверцят доповнені деякими відмітними функціями.

- Система повітряної завіси - дозволить зберегти прозорий вигляд скла на довгий час.

- Також, дверні ручки виробляються з низькою теплопровідністю, і Ви в будь-який момент зможете підкинути необхідну кількість полін, і не обпекти при цьому руки.


Різноманітність скляних дверцят для камінів


Варто відзначити, що склокераміка, яка вмонтована в дверцятах, вогнестійка. Її температурний режим може доходити до + 750С. Таке скло добре переносить перепади температур.
Сучасне виробництво дозволило виготовляти дверки абсолютно різних дизайнів. Наприклад:

 

Панорамні - виглядають дуже красиво. Мають вигнуту овальну форму. Палаючий вогонь і його відблиски виглядають в такому каміні більш вишукано. Такий камін добре підійде для сучасних дизайнів приміщень.
 

Призматичні - мають складну, тригранну форму. Бічні грані йдуть в кут 45°. Перевага в тому, що вид палаючого вогню розсіюється, і його прекрасно буде видно з будь-якої точки приміщення. Дуже добре такі каміни виглядають в кутку кімнати.
 

Прямі (плоске, класичне скло). Це найпоширеніші моделі. Пряме скло підійде абсолютно до всіх видів камінів або ж печей.
 

Підбираючи такий важливий елемент для каміна, обов'язково звертайте свою увагу на матеріал виробництва. Найпопулярніші це сталь і чавун. Чавунні моделі мають ряд переваг в силу своїх теплонакопичувальних властивостей.
Товщина скла теж має важливе значення. Воно повинно знаходитися в межах не менше 4-5 мм.

 

 

У нашому магазині представлений величезний асортимент всіх, вище перерахованих видів дверцят. На будь-який смак і гаманець. Якщо Ви сумніваєтеся в тому, чи підійдуть дверцята до Вашого каміна, неодмінно зверніться до нас, і ми з задоволенням допоможе у виборі найбільш відповідного варіанту. Також, Ви можете не турбується про збереження красивого, прозорого вигляду склокераміки. У нас є всі необхідні засоби для його легкого, і швидкого очищення.

Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023