Скляна підставка під піч LONDON

Артикул: LONDON
Наявність:
нема в наявності
5.414,02 грн
$141,17 €131,73
Опис

Скляна підставка LONDON під камін-піч

Сучасні каміни та печі, популярність яких тільки зростає, забезпечують якісний обігрів приміщень, а також стають чи не головною окрасою житла. Тим, хто планує встановити камін, ми пропонуємо стильну скляну підставку, яка буде дуже доречною, адже захистить декоративне покриття підлоги від можливих пошкоджень.

Функціональні особливості і дизайн

Встановлення печі-каміна повинне відбуватись із дотриманням усіх стандартів, зокрема і пожежних норм. Скляна підставка захищатиме підлогу від випадкового потрапляння іскри чи навіть частинок твердого палива. Таким чином ризик виникнення пожежі буде мінімізований. 

Підставка виготовляється із жаростійкого скла. Вона розрахована на навантаження у 250 кг. Також слід відзначити її стійкість до температурних коливань на нагрівання. 

Оригінальна форма моделі прикрасить будь-який інтер'єр. У нас ви зможете купити скляну підставку для каміна-печі LONDON за вигідною ціною. Доставка виконується по всій території України. Також наші клієнти можуть розраховувати на безплатні консультації та допомогу у виборі продукції, представленої на нашому сайті.

Толщина 6 мм в наличии
8 мм под заказ

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023