Аксесуари для камінів

Аксесуари для камінів та печей

Необхідні і доступні інструменти для догляду за опалювальним приладом.

Камінні аксесуари - являють собою комплект з усіх необхідних інструментів, які полегшать прибирання каміна, і допоможуть у легкій і зручній експлуатації.

Для ефективної роботи та приємного естетичного вигляду, камін доведеться тримати в чистоті, постійно збирати попіл і інші залишки продуктів згорання.

  1. Для прибирання попелу - добре підійде спеціальний віник і совок.
  2. За допомогою кочерги можна легко перевернути або поправити тліюче поліно.
  3. Щипцями можна дістати будь-який сторонній предмет, що випадково потрапив у вогонь.

Аксесуари для камінів

Всі елементи бувають різних розмірів і форм. Ковані, патиновані, із декором з мармуру або ж класичні та елегантні. Вибір залишається за Вами.

Такі набори зроблять користування каміном більш зручним, практичним, збережуть його в чистоті, а інтер'єр самого будинку - елегантним і дорогим.

Не меншої уваги заслуговують спеціальні кошики для зберігання дров. Вони можуть бути зроблені з металу, або плетені з лози. Складаючи в них дрова, можна не турбується про таке сміття як тирса або кора. Також, якщо зберігати поліна в дровниці біля каміну, вони швидше просохнуть, і в потрібний момент будуть під рукою.

У поняття приналежності можна віднести і захисний екран (для відкритих камінів). Він зробить його більш безпечним, і послужить своєрідним бар'єром від іскор.

У нашому інтернет-магазині "Ваш Комин" можна підібрати і купити аксесуари для каміна виходячи з Вашого смаку і дизайну будинку. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних і стильних аксесуарів для доповнення опалювального приладу за низькими цінами. Вони стануть незмінним помічником у догляді, або ж просто додатковим і красивим елементом декору.

Здійснюємо доставку в кожне місто України.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023