Аксесуари

Аксесуари для печей та камінів

 

Камін є головною прикрасою інтер'єру, джерелом тепла і затишку. Вільний час проведений під пледом, з чашкою чаю, під звук потріскування дров - незрівнянно ні з чим. Але незважаючи на всю красу, вогнище необхідно підтримувати в працездатності і належному вигляді.
В наш час, кожен власник опалювального обладнання на дровах може впорається з його очищенням або доповнити дизайн навколокамінного простору. Для цього створено величезну кількість інструментів, які можна розділити на кілька груп.


 

Класифікація камінного приладдя:


1.  Камінні аксесуари. Базовий елемент для збирання попелу. Зазвичай, в класичний набір входять:

  • ♦  совок і щітка - для швидкого і легкого видалення золи;
  • ♦  кочерга і щипці - для переміщення полін або можливості витягнути сторонній предмет з вогню.

2.  Дровниці. Дуже важливий атрибут для тих, хто вважає за краще зберігати дрова безпосередньо поблизу каміна. Основне завдання кошика - зберегти поліна в цілісності, компактності, залишаючи їх сухими і завжди під рукою. Можуть виступати в ролі додаткового декоративного елемента.

3.  Захисні екрани - для відкритих камінів. Вони убезпечать від іскор або випадково випалого вугілля. Також не дозволять маленьким дітям або тваринам підходити близько до палаючого вогню.

4.  Подложкі під піч з вогнестійкого скла для захисту будь-якого підлогового покриття від впливу високої температури. Таке скло має підвищену міцність до механічних впливів, і в разі розбиття їм не можна порізатися.

Купити аксесуари для печі і каміна з доставкою

У нашому інтернет-магазині «Ваш Комин» Ви зможете знайти приналежності для печі і каміна (засоби для догляду, очищення і захисту) за низькими цінами. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.

Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023