Покрівельний ущільнювач Master Flash (Майстер Флеш)

Артикул: Master Flash
Наявність:
В наявності
1.800,00 грн
$48,35 €44,67
Опис

Ущільнювач для димоходу Master Flash

Жодне житло не буде комфортним, якщо не створити ефективної і надійної системи опалення. Дуже часто власники котеджів чи приватних будинків встановлюють печі-каміни, які дозволяють порівняно недорого обігрівати приміщення. Аби добитись очікуваного результату, слід чітко дотримуватись правил монтажу. Зокрема, встановлюючи димохід, необхідно забезпечити герметизацію проходу. Для вирішення цього завдання ми рекомендуємо вам придбати універсальний силіконовий ущільнювач.

Особливості та переваги ущільнювача для покрівлі

Модель Master Flash - безпрограшний варіант. Екземпляр застосовується для дахів, нахил котрих не перевищує 20°. Оцінюючи його характеристики, слід відзначити:

  • зручність у монтажі;
  • надійну основу, яка дозволяє встановлювати покрівельний ущільнювач на різні типи дахів – з черепиці, пластикові чи металеві;
  • стійкість до корозії;
  • стійкість до впливу атмосферних чинників (сніг, лід, дощ);
  • експлуатаційну довговічність.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете замовити покрівельний ущільнювач для димоходу Master Flash всього у декілька тицянь. Якщо у вас виникнуть запитання, зверніться до наших менеджерів. Доставлення придбаного товару виконується швидко і в будь-який регіон України.

Характеристики:

Максимальна температура застосування

250 ° С

Діаметр труби: мм

от 180 - до 330

 
Матеріал: силікон
Розміри: 65 х 65 см

 

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023