Вогнестійкий герметик TKK Tekadom

Артикул: Tekadom
Наявність:
В наявності
350,00 грн
$9,20 €8,54
Опис

Вогнестійкий ущільнювальний герметик TKK Tekadom

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезний асортимент ефективних і зручних засобів, використовуючи які швидко і загалом нескладно можна добитись бажаного результату. Якщо вас цікавить швидкий ремонт високотемпературного устаткування, безпрограшним вибором буде вогнестійкий герметик TKK Tekadom. 

Основні параметри і сфера застосування

Після висихання ущільнювальна маса демонструє вогнестійкість до 1200 градусів. Герметик володіє чудовою адгезією з цегляними, бетонними, металевими та кам'яними поверхнями. Оцінюючи його характерні риси, слід вказати на:

  • стійкість до впливу атмосферних чинників;
  • запобігання поширенню вогню, диму і газу;
  • відсутність запаху.

На вертикальних швах вогнетривкий герметик не буде розтікатись. Тому працювати з ним дуже зручно. Зазвичай його використовують для ремонту духовок і кухонних плит, монтажу димоходів, печей і камінів, а також в роботі з вогнетривкою цеглою.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити вогнетривкий герметик за суперціною. Ми пропонуємо продукцію високої якості, яка відповідає нормам і стандартам. Доставка виконується в любий регіон України. Також ви можете розраховувати на консультації наших менеджерів.

 

Характеристики:

Колір чорний
Діапазон термостійкості -20°C  +1200 °C
Діапазон робочої температури +5°C +35°C
Температура загоряння Не горить. Не загорається
Об `єм 3000 мл
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023