Жаростійка аерозольна фарба

Артикул: Farba Zaroodporna
Наявність:
В наявності
400,00 грн
$10,43 €9,73

Оберіть опції

Опис

Аерозольна термостійка фарба для камінів та печей

Для сучасних камінів та печей, викладених із цегли, які встановлюють у приватних домах та у котеджах, уже не підійде звичайна вапняна побілка, яку використовувати ще декілька десятиліть тому. Для таких цілей слід обрати термостійку фарбу, яка справлятиметься з рівнем нагріву опалювального агрегата. Ми рекомендуємо вам високоякісну жаростійку аерозольну фарбу, яка чудово підійде для всіх типів камінів та печей. 

Властивості фарби та переваги

В основі аерозольної фарби – модифіковані алкідні смоли. Модель чудово підходить для нанесення на металеві поверхні, які найбільше нагріваються. Відзначимо, що з часом, незважаючи на нагрівання і температурні коливання, покриття буде зберігати свій колір. Стійкість – одна із головних переваг фарби для камінів і печей. Також слід відзначити:

  • швидкість висихання (30 хв.);
  • простоту нанесення;
  • температурний максимум – +600 градусів(чорна), +400град (сіра, біла)

Ми пропонуємо вам купити аерозольну термостійку фарбу для печі або каміну чорного кольору (та ін) за суперціною. В каталозі інтернет-магазину "Ваш Комин" представлена лише сертифікована продукція, яка відповідає високим стандартам. Дзвоніть нам в будь-який зручний для вас час. При потребі ми надамо вам консультації. Доставлення товару відбувається швидко і по всій території України.

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023