Грунтовка SILCACON

Виробник: Ortner
Артикул: Silcacon
Наявність:
В наявності
1.632,00 грн
$43,23 €40,00

Оберіть опції


Опис

Грунтовка SILCACON для плит SILCA

Встановлення ізоляційних плит, як і будь-які інші монтажні роботи, виконується чітко згідно норм і рекомендацій. Зокрема, перед нанесенням штукатурки, поверхню плит слід обробити спецільним розчином. Ми пропонуємо вам грунтовку SILCACON, яка стане чудовим захистом ваших ізоляційних плит.

Параметри та особливості застосування

Грунтовка SILCACON створена на основі акрилатів. В її складі немає розчинника. Рідина використовується, у першу чергу, для мінімізації здатності плитки всмоктувати кальцій силікат. Тобто, після обробки грунтовкою, стійкість плитки суттєво зростає.

Слід відзначити, що грунтовка SILCACON зручна у використанні. Працювати з нею можна при температурі, не нижчій +5 градусів. Рідину потрібно розбавляти. Також слід подбати, аби приміщення, де наносилась грунтовка, добре провітрювалось. Для роботи знадобиться валик, кисть або ж розпилювач.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете замовити грунтовку SILCACON в емності 1 і 5 літрів. Ми пропонуємо товар бездоганної якості за вигідною ціною. Доставлення виконується в будь-який регіон України. Такоє клієнт може скористатись консультацією.

 

 

 

 

 

Специфікації:

Мінімальна температура використання:

5 °С

Витрати:

150 мл/ 1 кв.м

Ємність:

5 або 1 літр
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023