Вогнетривкий клей для печей і камінів Diall

Виробник: Diall
Артикул: Diall
Наявність:
нема в наявності
118,80 грн
$2,98 €2,90
Опис

Вогнетривкий клей Diall для печей і камінів

Для забезпечення надійного і якісного обігріву приватного будинку чи котеджу камін чи піч чи не найвигідніший варіант. Тривала експлуатація опалювальних агрегатів нерідко призводить до появи певних дефектів в їх конструкції, які потрібно негайно усунути. Для ремонту одним із найкращих варіантів буде високотемпературний клей Diall, придбати який у нас ви зможете за супервигідною ціною.

Особливості застосування та переваги

Вогнетривкий клей Diall не горючий, що є неодмінною умовою у випадку з ремонтом каміна чи печі. Зазвичай його використовують для герметизації опалювального агрегату за допомогою ізолюючого канату. Модель відзначається бездоганною адгезією. Універсальність термостійкого клею дозволяє використовувати його для роботи з фасади різних опалювальних пристроїв.

Інтернет-магазин "Ваш Комин" – найкраще місце, де ви зможете купити термостійкий клей для печі чи каміну Diall. Адже ми пропонуємо оригінальну продукцію за вигідною ціною. У нас ви не будете переплачувати. Також клієнти можуть скористатись консультаціями наших спеціалістів. Доставлення придбаного товару виконується в межах усієї України.

Характеристика:

Виробник Diall
Пакування туба
Температурний режим 1000 °С
Властивості не горючий
Вага 28 г
Застосування фасади дверцят печей, камінів, камінних топок
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2022