Базальтовий картон фольгований

Виробник: Rotys
Артикул:
Наявність:
В наявності
650,00 грн за лист
$16,95 €15,82

Оберіть опції


Опис

Фольгований базальтовий картон

В сучасному будівництві використовується чимало різноманітних матеріалів, здатних забезпечити надійний рівень теплоізоляції. Особливою популярністю користується базальтовий картон фольгований, який використовують і у виробничих, і в житлових приміщеннях. У нас ви зможете придбати теплоізоляційний матеріал високої якості за супервигідною ціною.

Функціональні особливості і застосування

Технічні параметри матеріалу дозволяють використовувати його у різноманітних сферах. Зокрема, при встановленні печей, камінів та димоходів. В основі картону – базальтові волокна, які власне і гарантують відмінну теплоізоляцію. З одного боку матеріал покритий фольгою. Важливою його перевагою є зручність у використанні, адже нарізати його можна і звичайним ножем. Такий картон можна зігнути, попередньо замочивши. Висохнувши, від знову володітиме всіма своїми попередніми властивостями.

Оцінюючи особливості і переваги базальтового фольгованого картону, відзначимо:

  • звуко- і теплоізоляцію;
  • низьку гігроскопічність;
  • вогнестійкість;
  • довговічність експлуатації;
  • нетоксичність і екологічність.

Аби замовити фольгований базальтовий картон у нас достатньо всього декілька тицянь. Якщо у вас виникнуть запитання, зверніться до наших менеджерів. Доставлення купленого товару виконується швидко і в межах усіх областей України.

Вид формованого матеріалу

Плита

Температура використання

до 750 °С

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023