Anmachflussigkeit ORTNER рідина для змішування шпаклівок і фарб (5л)

Виробник: Ortner
Артикул:
Наявність:
нема в наявності
1.884,96 грн
$49,93 €46,20
Опис

Рідина Anmachflussigkeit ORTNER для розведення фарб і шпаклівок

Якщо ви плануєте встановити у себе піч чи камін, вам потрібно вирішити питання з димоходом, чи відремонтувати опалювальний пристрій, обов'язково ознайомтесь з асортиментом товару інтернет-магазину "Ваш Комин". У нас ви знайдете все необхідне. Зокрема, ми пропонуємо вам рідина Anmachflussigkeit ORTNER для розведення фарб і шпаклівок. Ця субстанція білого кольору гарантує підвищення міцності всього спектра вогнетривких матеріалів бренда ORTNER.

Основні параметри і переваги

Рідина Anmachflussigkeit ORTNER спеціально розроблена для змішування і розведення фарб і шпаклівок. Продукт поставляється в ємності 5 л. Аби досягти очікуваного результату, слід дотримуватись правил використання засобу. Зокрема, якщо ви спостерігаєте недостатнє зв'язування суміші, слід розбавляти матеріали у пропорції 1:5. Причому у чисту ємність спочатку вливають рідину, вже потім порошок. 

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете замовити рідину для розведення шпаклівок і фарб Anmachflussigkeit ORTNER за вигідною ціною. Ми пропонуємо вигідну співпрацю. Зокрема, клієнти можуть скористатись консультаціями наших менеджерів. Доставлення товару виконується в межах усіх областей України.

Специфікації:

Максимальна температура застосування

150 ° С

Щільність (20 ° С)

приблизно

1,05 г / см 3 

 
Об `єм 5 літрів
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023