Базальтова вата

Виробник: Rotys
Артикул:
Наявність:
В наявності
400,00 грн за пог.м
$10,43 €9,73
Опис

Базальтова теплоізоляційна вата

В сучасному будівництві і в будівельно-ремонтних роботах використовуються матеріали, які забезпечують звуко- і теплоізоляцію. Один із найпопулярніших варіантів – базальтова вата. Вона прекрасно підходить для теплозахисту, ізоляції котлів та захисту будівель при зведенні печей чи камінів. В інтернет-магазині "Ваш Комин" представлена високоякісна мінеральна вата, придбати яку ви зможете по вигідній ціні.

Основні параметри і критерії вибору

У виготовленні кам'яної базальтової вати використовуються розплави силікатних гірських порід, а також металургійних шлаків й інших сумішей. Матеріал має специфічну волокнисту структуру. Він не пропускає пару, не схильний до загоряння, йому властиве вкрай низьке водопоглинання. Також слід вказати на:

  • довготривалий експлуатаційний ресурс (50 років);
  • температурний максимум – +700 градусів;
  • стійкість до вібрацій;
  • нетоксичність.

Аби заказати базальтову вату з необхідними технічними параметрами, зверніть увагу на щільність матеріалу. Другий критерій – товщина утеплювача. Також кожна модель має свої показники водопоглинання і коефіцієнт теплопровідності. Наші спеціалісти проконсультують вас і допоможуть зробити вдалий вибір. Аби заказати базальтову вату на нашому сайті, вам знадобиться всього декілька хвилин. Доставлення виконується в будь-який регіон України.

Характеристики:

Форма матеріалу

Рулон

Щільність

21.0 (кг/м3)

Максимальна рабоча температура

700°С

Масова частка вологи

не более 2,0%

Теплопровідність при 25°С

0,038 Вт/(м•К)

Теплопровідність при 125°С

0,063 Вт/(м•К)

Теплопровідність при 300°С

0,09 Вт/(м•К)

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023