Склоочисник HG STOVE GLASS CLEANER

Виробник: HG
Артикул: hg011
Наявність:
нема в наявності
369,45 грн
$9,66 €9,00
Опис

Склоочисник HG STOVE GLASS CLEANER для камінного скла

На термостійких шибках каміна поступово налипатиме смола, кіптява і сажа. Щоб ефективно очищати скляну поверхню дверцят, варто вдаватися до спеціальних засобів. Найкращий вибір – активний спрей HG STOVE GLASS CLEANER. У нас ви зможете даний склоочисник для камінного скла купити за вигідною ціною.

Функціональні особливості та переваги

Засіб HG STOVE GLASS CLEANER – це легка піна, хімічний склад якої легко справляється із брудом на жаровитривалому склі. Іноді цей активний спрей використовують для очищення поверхні з цегли.

Щоб очищення за допомогою склоочисника було ефективним, необхідно дотримуватися певних правил. Поверхня, що обробляється, повинна бути холодною або трохи теплою. Після нанесення піну залишаємо на 3-5 хвилин, після цього починаємо протирати поверхню вологою губкою. У ситуації із сильним забрудненням процедуру необхідно повторити.

На сайті інтернет-магазину "Ваш Комин" ви зможете замовити склоочисник для камінного скла всього в кілька кліків. Умови співпраці з нами вам сподобаються. Доставка здійснюється по всій території України.

 

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023