Догляд і очистка

Догляд за каміном та піччю


Невід'ємною частиною експлуатації опалювального обладнання, будь то піч або камін, буде зміст їх в чистоті і проведенні профілактичної чистячих процедур.


Як правильно доглядати за каміном?


Так як дров'яні печі і каміни функціонують на твердому паливі, при його згорянні виділяється сажа і смола, які засмічують димохідну систему, навіть якщо вона зроблена з найдорожчих матеріалів. Тому, будь-який димар потребує обов'язковго регулярномго чищення. Її слід проводити раз на сезон - як мінімум, а при необхідності (у разі використання сирих дров) - навіть частіше.

При надмірному накопиченні кіптяви на стінках димоходу, утворюється його звуження, а це в свою чергу призводить до того що:

  1. Можливий ризик загоряння, і як наслідок пожежа;
  2. Рівень ККД у працюючої камінної топки або печі значно знижується - в результаті Ви отримуєте малоефективний обігрів;
  3. Якщо димохідний канал має слабку тягу - в приміщення буде просочуватись дим.

Регулярне застосування каталізатора для видалення сажі:

  1. знижує ймовірність виникнення корозійних процесів;
  2. перешкоджає займанню смолистих відкладень на стінках димоходу;
  3. Очищує внутрішню поверхню топок.

Але під час горіння забруднюється не тільки димохідна система. Копоть може накопичуватися також на скляних дверцятах камінів. Для таких цілей є відмінні піни і спреї, які досить просто нанести на скляну поверхню і через кілька хвилин протерти вологою ганчіркою. Це дозволить завжди насолоджуватися видом палаючого вогню через прозоре, чисте скло.
У печах з варильними панелями з часом псується зовнішній вигляд плити. Вона також вимагає догляду. Іноді може з'явиться іржа і т.д. Щоб прибрати наслідки щоденної експлуатації можна відполірувати такі поверхні відновлює засобом, яке поверне новизну і темний колір будь-якого чавунному виробу.

Цей розділ каталогу нашого сайту присвячений саме такого роду засобів. У нас Ви знайдете і зможете купити велике розмаїття продукції яка призначена для догляду за каміном або піччю щоб вони прослужили якомога довше. На усі товари діють низькі ціни. Доставка здійснюється в кожне місто України у найближче для Вас відділення пошти.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023