Ваш кошик порожній!
Опалювальний прилад виконаний в стилі хай-тек. Красива, стильна а головне - дуже ефективна. Повністю готова до роботи.
Устаткування:
Додатки:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 2,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 90 x 172 x 67 см |
| Вага | 250 кг |
Купити кахельну піч опалювальну Stuttgart Standart можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ціни вас приємно здивують. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.


