Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Всі кахельні плитки розписуються вручну і мають неймовірно красивим видом.
Додаткова комплектація:
Колір плиток можна вибрати на свій смак.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 75 х 50 х 120 см |
| Вага | 200 кг |
Купити кахельну піч Domofire Vicenza з ручним розписом можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.


