Ваш кошик порожній!
Сучасна, компактна і дуже ефективна модель для обігріву будинку. Має окреме місце на яке можна присісти і насолодиться приємним теплом.
Доповнення:
Можна підібрати потрібний колір кахлю.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1-1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 120 x 45 x 111 см |
| Вага | 150 кг |
Купити кахельну піч GENT PADKAS з бічною панеллю можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.


