Ваш кошик порожній!
Сучасна, компактна і ефективна модель для обігріву дачі, будинки або ж котеджу.
Доповнення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1-1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 76,5 x 104,5 x 40,5 см |
| Вага | 115 кг |
Купити кахельну пічку Domofire Bristol можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.


