Ваш кошик порожній!
Опалювальний пристрій готове до експлуатації після підключення до димоходу. Виготовлена в Угорщині. Дизайн класичний.
Доповнення:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | чавун |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,8-2,2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 110 x 65 x 165 см |
| Вага | 230 кг |
Купити кахельну піч з чавунною топкою Koln Domofire за низькою ціною можна оформивши замовлення онлайн в нашому інтернет-магазині або зв'язавшись з нашим менеджером. Здійснюємо доставку в кожне місто України.









