Ваш кошик порожній!
Піч готова до експлуатації після підключення її до димоходу. Виготовлена в Угорщині. Дизайн класичний.
Доповнення:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | чавун |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 120 x 65 x 150 см |
| Вага | 280 кг |
Купити кахельні печі з чавунною топкою Salzburg за низькою ціною можна оформивши замовлення онлайн в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в кожне місто України.








