Ваш кошик порожній!
Опалювальний прилад повністю готовий до роботи, достатньо підключити піч до справного димоходу. Дизайн строгий і стриманий. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | чавун |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,8-2,2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 86 x 178 x 50 см |
| Вага | 300 кг |
Купити каминофен з чавунною топкою Konstanz Domofire за вигідною ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.




