Ваш кошик порожній!
Якісний опалювальний прилад який повністю готовий до роботи. Дизайн класичний з наявністю верхнього оригінального купола. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | чавун |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,8-2,2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 87 x 50 x 150 см |
| Вага | 220 кг |
Купити кахельну піч з чавунною вставкою Innsbruck Domofire за вигідною ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.





