Ваш кошик порожній!
Якісний опалювальний прилад який повністю готовий до роботи. Дизайн стриманий з прямими лініями. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 7-8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80,1 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 80 x 173 x 55 см |
| Вага | 280 кг |
Купити піч опалювальну з кахлем Genova Domofire з чавунною топкою за вигідною ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.



