Ваш кошик порожній!
Мобільний опалювальний прилад який повністю готовий до роботи. Дизайн дуже ніжний але і з класичними елементами. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | чавун |
| Підключення до димоходу | заднє, верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 100 х 115 х 56 см |
| Вага | 315 кг |
Купити піч Veneto Domofire з кахлем за вигідною ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.



