Ваш кошик порожній!
Сучасний опалювальний прилад який повністю готовий до роботи. Має окреме місце де можна присісти і насолодитися приємним теплом. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8,5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 113 x 168 x 57 см |
| Вага | 260 кг |
Купити піч кахельну Hannover Domofire за низькими цінами Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.





