Ваш кошик порожній!
Сучасний опалювальний прилад зі спокійним класичним дизайном. Країна виробництва - Угорщина.
Пристрій готовий до роботи - досить підключити піч до справного димоходу, і можна насолоджуватися приємним теплом.
Додаткова комплектація:
Працює на різному виді палива: дрова або деревні брикети з невеликою витратою (1,5-2 кг / год).
Зовнішній дизайн і оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8,5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 76 х 62 х 176 см |
| Вага | 280 кг |
Купити каминофен Firenze Domofire за низькою ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.







