Ваш кошик порожній!
Сучасний опалювальний прилад зі спокійним класичним дизайном. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Працює на різному виді палива: дрова або деревні брикети.
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8,5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 75 x 50 x 183 см |
| Вага | 240 кг |
Купити опалювальну кахельну піч Helsinki Domofire за низькою ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.





