Ваш кошик порожній!
Сучасна піч яка виконана зі збереженням класичного дизайну. Має додаткове місце з одного боку на яке можна присісти і відчути приємне тепло. Країна виробництва - Угорщина.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8,5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 125 х 67 х 140 см |
| Вага | 260 кг |
Купити опалювальний кахельні камін Basel II за низькою ціною Ви можете зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.






