Ваш кошик порожній!
Стильна і сучасна піч для опалення будинку, дачі або котеджу. Незважаючи на компактні розміри, вона здатна справиться з обігрівом приміщення до 90-100 кв.м. Виробник - угорська компанія.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 74 x 50 x 140 см |
| Вага | 200 кг |
Купити керамічний камін Domofire Trend за хорошою ціною Ви можете зробивши замовлення на нашому сайті. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.







