Ваш кошик порожній!
Піч зі спокійним, лаконічним дизайном. Розміри досить компактні і дозволять встановити її в будь-якій кімнаті. Виробник - угорська компанія.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8.5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 67,5 x 45 x 142 см |
| Вага | 240 кг |
Купити керамічну піч камін Domofire Menton Ви можете зробивши замовлення на нашому сайті. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України.







