Ваш кошик порожній!
Країна виробництва - Угорщина. Піч відрізняється унікальним, в своєму роді дизайні - стильним, спокійним і стриманим. Компактні розміри дозволяють встановити її в будь-якому приміщенні і обігріти до 90 кв.м.
Додаткова комплектація:
Зовнішнє оформлення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 70 х 57 х 160 см |
| Вага | 215 кг |
Купити керамічну сталеву піч Cortina Domofire Ви можете зробивши замовлення на нашому сайті. Доставка товару в кожне місто України.




