Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Зовнішній дизайн дуже спокійний і лаконічний. Основне призначення - безпосередньо обігрів. Ви отримаєте можливість насолодитися приємним теплом довгий час, навіть після закінчення роботи. Кахель є прекрасним теплонакопичувальним матеріалом.
Додаткова комплектація:
Працює на різному вигляді твердого палива: дровах або двевесних брикетах. Витрата дров невелика, і становить близько - 1,5-2 кг / год.
Зовнішній дизайн:
Така піч прекрасно буде гармоніювати в будь-якому інтер'єрі будинку.
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 76 х 62 х 155 см |
| Вага | 220 кг |
| Об'єм баку | 18 літрів |
Купити піч керамічну Genf можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.





