Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Відрізняється класичним стриманим дизайном фасаду і наявністю додаткового декоративного елемента у вигляді купола.
Додаткові характеристики:
Зовнішній дизайн:
Така піч прекрасно буде гармоніювати в будь-якому інтер'єрі будинку і подарує не тільки відчуття тепла і затишку, але і додасть яскраву родзинку.
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 77 х 51 х 150 см |
| Вага | 200 кг |
Купити піч кахельну опалювальну Villach Domofire можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.



