Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Дизайн дуже стриманий і спокійний.
Додаткові характеристики:
Зовнішній дизайн:
Така піч прекрасно доповнить будь-який інтер'єр будинку і подарує не тільки відчуття тепла і затишку, але і додасть особливого шарму.
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1-1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 68 х 45 х 126,5 см |
| Вага | 200 кг |
Купити піч кахельну на дровах Lugano Domofire можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.



