Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Дизайн грубки дуже яскравий і стильний. Є окреме місце де можна присісти і насолодиться приємним теплом.
Додаткові характеристики:
Працює на: дровах або деревних брикетах. Витрата дров невелика, і становить близько - 1,5-2 кг / год.
Зовнішній дизайн:
Така піч прекрасно впишеться в будь-якому інтер'єрі будинку і подарує не тільки відчуття тепла і затишку, але і додасть грації і яскравості.
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 118 х 120 х 45,5 см |
| Вага | 230 кг |
Купити піч кахельну опалювальну Milano Domofire можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.





