Ваш кошик порожній!
Країна виробництва: Угорщина. Відрізняється класичним стриманим дизайном фасаду. Потужність обігріву в 6 кВт дозволяє швидко нагріти приміщення до 60 кв.м.
Додаткові характеристики:
Зовнішній дизайн:
Така піч прекрасно впишеться в будь-якому інтер'єрі будинку і подарує не тільки відчуття тепла і затишку, але і додасть грації і яскравості.
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80,4 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 75 х 95 х 39 см |
| Вага | 110 кг |
Купити опалювальну кахельну піч Weiz Domofire можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.





