Ваш кошик порожній!
Опалювальний прилад від угорської компанії виробника Domofire. Поєднує в собі унікальний дизайн, невеликі розміри і функціональність. При потужності 6 кВт він легко впорається з обігрівом приміщення до 120 м2.
Додаткові характеристики:
Зовнішній дизайн:
Можна вибрати різний колір плиток.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80,4 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 76 х 104 х 40 см |
| Вага | 115 кг |
Купити піч опалювальну кахельну JENA II можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.

