Ваш кошик порожній!
Сучасне мобільне і красиве рішення для опалення невеликого будинку або дачі.
Країна виробництва: Угорщина.
Основна функція - ефективний обігрів приміщення. Може працювати на будь-якому твердому паливі - брикети і чи дрова. Витрата палива всього 1-1,5 кг дров на годину.
Додаткові характеристики:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1-1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 57 х 84 х 37 см |
| Вага | 75 кг |
Купити керамічну піч камін Domofire Belmonte можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.


