Ваш кошик порожній!
Їй характерний стриманий спокійний класичний дизайном. Компактні розміри дозволяють їй не позичати мпного простору в кімнаті, якої вона встановлена. Низ має простору вільну нішу яку можна використовувати для сушки дров або їх складування.
Доповнення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 59 х 76 х 38 см |
| Вага | 75 кг |
Купити кахельну піч-камін Picobello можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України у зручний для вас відділення пошти.



