Ваш кошик порожній!
Опалювальний прилад виконаний в стилі хай-тек. Головною відмінністю такої печі є кутове скло, крізь яке ви зможете милуватися грою вогню. Також, дизайн печі передбачає додаткове місце на яке ви зможете поставити вазон з квітами або інші декоративні елементи.
Устаткування:
Доповнення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 2,2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 110,5 х 172 х 67 см |
| Вага | 280 кг |
Купити опалювальну кахельну піч Stuttgart з бічною панеллю можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ціни вас приємно здивують. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.


