Ваш кошик порожній!
Яскравий і стильний опалювальний прилад виконаний в класичному стилі, білого кольору. Кахельні плитки гладкі. Піч готова до роботи, достатньо просто підключити її до димохідного каналу.
Устаткування:
Доповнення:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8,5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 74 х 182 х 50 см |
| Вага | 250 кг |
Купити кахельну піч камін Brussel можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ціни вас приємно здивують. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.




