Ваш кошик порожній!
Неймовірний дизайн даної печі виконаний в класичному стилі, білого кольору і малюнком з яскравими фарбами. Кахельні плитки гладкі. Така піч стане головною родзинкою домашнього інтер'єру і дозволить проводити біля неї довгі зимові вечори.
Устаткування:
Додатки:
Характеристики:
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81,5 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 2,2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 76 х 62 х 195 см |
| Вага | 250 кг |
Купити кахельну камін Cordoba можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ціни вас приємно здивують. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.






