Ваш кошик порожній!
Дивовижний дизайн даної печі виконаний в класііческом стилі. Кахельні плитки доповнені унікальним орнаментом. Така піч стане кращим доповненням вашого будинку.
Устаткування:
Додатки:
Так як основна функція печі - безпосередньо обігрів, ви зможете насолоджуватись теплом довгий час, і спостерігати за живим, палаючим вогнем.
Може бути оформлена в різних колірних варіантах під замовлення.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 109 х 125 х 57 см |
| Вага | 260 кг |
Купити кахельну пічку Venezia можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.






