Ваш кошик порожній!
Готовий до раблоте сучасний мобільний камін. Його унікальний дизайн стане головною родзинкою будь-якого інтер'єру.
Устаткування:
Додатки:
Працює твердому паливі. Витрата дров приблизно до 1,5-2 кг на годину.
Так як основна функція печі - безпосередньо обігрів, ви зможете насолоджуватись теплом довгий час, і спостерігати за живим, палаючим вогнем.
Може бути оформлена в різних колірних діапазонах під замовлення.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5-2 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х В х Г ): | 72,7 х 118 х 42,5 см |
| Вага | 210 кг |
Купити кахельну пічку Milano можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.






