Ваш кошик порожній!
Готова до роботи портативна грубка. Її прекрасний зовнішній дизайн не потребує затрат на додатковий декор у вигляді облицювальних матеріалів.
Устаткування:
Додатки:
Так як основна функція печі - безпосередньо обігрів, ви зможете насолоджуватись теплом довгий час, і спостерігати за живим, палаючим вогнем.
Можуть бути оформлені в різних колірних діапазонах під замовлення.
Купити кахельну піч Wels можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.
Характеристики:
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Обллицювання печі | керамічні кахлі (кераміка) |
| Матеріал топки | сталь |
| Підключення до димоходу | верхнє |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Номінальне використання деревини | 1,5 кг/час |
| Тяга димоходу | 12 Па |
| Розміри печі (Ш х Г х В ): | 77 х 40 х 129 см |
| Вага | 200 кг |
Купити кахельну піч Wels можна онлайн, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку в кожне місто України.


