Ваш будинок може виглядати естетично, комфортно та надійно, отримати затишок. Таку атмосферу може подарувати Сталева піч на дровах BOKAR Aston ST 4380 White ceramatex. У цієї моделі є безліч переваг, які доводять, що опалювати будинок можна легко, отримуюючи при цьому не тільки тепло, а й естетичну насолоду. Адже стильний дизайн нашої сталевої печі зможе органічно вписатись у будь-який інтер’єр, влучно його доповнивши. Висока продуктивність для господарів будинку забезпечена, адже піч швидко та рівномірно розповсюджує температуру по всьому приміщенні. Також вона виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що мінімізує шкідливі викиди і робить ваше житло безпечним для здоров'я. Тому відкидайте сумніви та дізнавайтесь деталі у наши менеджерів.
Сталева піч BOKAR Aston ST 4380 (9,0 кВт) White ceramatex — це сучасна дров'яна піч для невеликих приміщень та дачних будинків. Корпус виконаний з високоякісної низьколегованої сталі європейського виробництва. Дверцята прямі, з вбудованим вогнетривким склом та рамкою. Дверчі відкриваються вбік. Камера згоряння печі футерована високотемпературною керамікою “Ceramatex” білого кольору власного виробництва компанії Bokar. Вона дозволяє забезпечити ефективніше згоряння палива, підвищує температуру горіння, покращує термічну стабільність та убезпечує стінки печі від перегрівання.
Надійна герметизація камери горіння за допомогою керамічних шнурів.
Високу ефективність - рівень ККД 75,5%.
В дверцятах встановлене німецьке вогнетривке скло Schott Robax (4мм), яке витримує нагрів до 760°C
Систему самоочищення скла «чисте скло».
Камера горіння футерована високотемпературною керамікою “Ceramatex” білого кольору.
Відповідає всім нормам Ecodesign.
Для виготовлення лівосторонньої кутової печі-каміна Aston ST 4380 White ceramatex компанія BOKAR використовує лише матеріали найвищої якості (в тому числі й на натуральній мінеральній основі), що здійснюють мінімальний вплив на екологію під час експлуатації печі. Конструкція корпусу печі-каміну розробляється з урахуванням абсолютно всіх аспектів для безпечного її використання:
| Номінальна потужність | 9 kW |
| Вага | 157 кг |
| ККД | 75,5% |
| Діаметр димоходу | 150 |
| Форма скла | пряме |
| Система "чисте скло" | так |
| Колір кераміки “Ceramatex” | білий |
| Підключення до димоходу | верхнє, заднє |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Площа обігріву | 40-130 |
| Обмежувач дров | так |
| Подвійний допал | так |
| Подача повітря | комбінована |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Гарантійний термін | 5 років |

Піч-камін BOKAR Aston ST 4380 White ceramatex (9,0 кВт) стане чудовим рішенням для опалення невеликого приватного або дачного будинку. Компактні габарити та сучасний індустріальний дизайн, велика гама кольорів дозволяє цій печі чудово підійти під будь-який інтер’єр сучасного будинку. Оформіть замовлення на піч-камін на сайті нашого магазину "Ваш Комин".