Ваш кошик порожній!

Кам'янка доповнена великою ємністю для каменів - це гарантія високої теплоємності.
Відрізняється стильним сітчастим дизайном. Крізь нього прекрасно видно весь камінь. Підійде для саун об'ємом до 15 куб.м
Напис «З легким паром!» з нержавіючої сталі.
Скло:
Дверцята:
Товщина стінок:
Володіє великим рівнем ККД: 78,1%.
Підключення до димоходу:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 14,6 кВт |
| Розмір сауни | 5,0-15,0 м³ |
| Розміри (ВхШхГ) | 91,0 x 51,0 x 68,6 см |
| Діаметр димоходу Ø | 115 мм |
| Об `єм каменю | 180 кг |
| Корпус печі-кам'янки: | Цільний |
| Дверцята | З вогнестійким склом |
| Вага | 65 кг |



