Ваш кошик порожній!

Кам'янка доповнена великою ємністю для каменів - до 180 кг.
Відрізняється стильним сітчастим дизайном, крізь який прекрасно видно весь камінь. Підійде для саун об'ємом до 25 куб.м
Скло:
Дверцята:
Товщина стінок:
Підключення до димоходу:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 17,5 кВт |
| Розмір сауни | 16,0-25,0 м³ |
| Розміри (ВхШхГ) | 83,0 x 49,0 x 61,0 см |
| Діаметр димоходу Ø | 115 мм |
| Об `єм каменю | 180 кг |
| Корпус печі-кам'янки: | Цільний |
| Дверцята | З вогнестійким склом |
| Вага | 60 кг |

