Ваш кошик порожній!

Кам'янка доповнена великою ємністю для каменів - це гарнтія мягкої пари і ефективної тепловіддачі.
Відрізняється стильним, сучасним дизайном. Підійде для саун об'ємом до 25 куб.м
Зовнішня топка - можна топити дровами з іншого приміщення, що створює ефект каміна.
Скло:
Дверцята:
Товщина стінок:
Подача повітря для спалювання палива забезпечує рівномірне видалення димових газів, і зводить до мінімуму викид шкідливих речовин в атмосферу.
Очищення:
Підключення до димоходу:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 15,9 кВт |
| Розмір сауни | 16,0-25,0 м³ |
| Розміри (ВхШхГ) | 83,0 x 49,0 x 61,0 см |
| Діаметр димоходу Ø | 115 мм |
| Об `єм каменю | 60 кг |
| Корпус печі-кам'янки: | Цільний |
| Дверцята | З вогнестійким склом |
| Вага | 65 кг |


